Twilight Saga - Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

İlginç Bir Hikaye

2 posters

İlginç Bir Hikaye Empty İlginç Bir Hikaye

Mesaj  >İlayda< Paz Mart 14, 2010 12:30 am

Yaşantısından sıkılan bir adam,cebindeki azıcık parayla yaşadığı yeri terkedip hiç bilmediği bir ülkeye gitmiş.Orada bir çığırtkan bağırıyormuş:
"Tiyatro!Gelin!Kaçırmayın!Bu akşam Tiyatro!"Adam hayatında hiç tiyatroya gitmemiş ve inanılmaz drecede merak etmiş.Biletin nereden alındığını öğrenmiş.Bilet fiyatı cebindeki tüm para kadar olmasına rağmen hiç tereddütsüz bileti almış.Akşam olmuş,başlamış merakla oyunu izlemeye.
Oyun bitmiş,herkes dağılmış ve bizim meraklı öylece kalmış,izlediği muhteşem oyunun karşısında.O sırada temizlikçi tarafından salonu boşaltmak için ikaz edilmiş.Adamsa,"Bana müdürünüzün yerini söyler misiniz?Onunla bir şey konuşmam gerek." demiş.
Seyrettiği oyunun etkisiylr müdürü ile konuşmuş ve buranın bir parçası olmak için ne iş olursa olsun çalışmak istediğini belirtmiş.Müdür çok şanslı olduğunu,şu sıralar bir temizlikçi aradığını fakat önce onu denemesi gerektiğini ifade etmiş ve denemek üzere aylardır el değmemiş kütüphanenin temizliğini uygun bulmuş."İşte burayı temizle.Eğer beğenirsem seni işe alırım." demiş ve gitmiş.
Tiyatro aşkının verdiği şevkle temizlik beklenenden kısa sürede bitmiş.Müdür,odayı görmeden adamın samimiyetine inanmamış.Onu diğerleri gibi işi savsaklayan biri sanmış.Fakat odanın temizliğini görünce hayretler içinde kalmış.Aylardır içeriye girilmeyen oda gıcır gıcır oluvermiş.Müdür bu çabuk ve becerikli adamı işe almaya karar vermiş:
"Tamam,seni işe alıyorum."
"Fakat benim yatacak yerim yok."
"O zaman burada yatarsın ve işe daha erken başlarsın."
İstediği olan tiyatro tutkunu huzurlu bir şekilde odayı terk ederken müdür:
"Adın neydi senin?Buraya yazalım..." demiş.
Aldığı cevap ise;
"William!William Shakespare!" olmuş.
>İlayda<
>İlayda<

İlginç Bir Hikaye Empty Geri: İlginç Bir Hikaye

Mesaj  ReCu Paz Mart 14, 2010 6:13 pm

Vay anasını sayın seyirciler...
Gerçek mi bu hikaye?
Güzelmiş.
Sağ ol bebe. Very Happy
ReCu
ReCu

İlginç Bir Hikaye Empty Geri: İlginç Bir Hikaye

Mesaj  >İlayda< Ptsi Mart 15, 2010 4:00 pm

Gerçek mi değil mi,bilmiyorum valla.Okuduğum kitapta aynen böyle yazıyordu.Ben de üşenmedim geçirdim. Smile
>İlayda<
>İlayda<

- Similar topics